fbpx
 • Ana Sayfa
 • Op. Dr. Umur AKINER
 • Videolar
 • Basın
 • Blog
 • İletişim
 • Ana Sayfa
 • Op. Dr. Umur AKINER
 • Videolar
 • Basın
 • Blog
 • İletişim

Dr. Umur AKINER Kimdir?

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. Umur AKINER

2004 yılında Adana Fen Lisesi’ndeki eğitimini tamamlayarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne kaydoldu.

 

2010 yılı Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda Türkiye 38.si olarak ilk tercihinde yer alan Cerrahpaşa Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi bölümünde eğitim almaya hak kazandı.

Harvard Üniversitesi bünyesinde yer alan Massachusetts Eye and Ear Infirmary ve House Ear Clinic St. Vincent Hospital’de bulundu. Kulak burun boğaz hastalıkları ve cerrahisi pratiğinin yanında estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi üzerine çalışmalarını yoğun olarak sürdürmektedir.”

HER ZAMAN

DOĞRU VE EMİN ADIMLARLA...

 1. Op. Dr. Umur Akıner 1987 yılında Denizli'de doğdu. Öğretmen bir ailenin çocuğu olarak küçük bir İç Anadolu şehri olan Aksaray, ardından Adana'da bulundu.
 2. 2004 yılında Adana Fen Lisesi'ndeki eğitimini tamamlayarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne kaydoldu.
 3. Cerrahpaşa'da geçirdiği 6 yıllık eğitimin ardından 2010 yılı Aralık ayında yapılan Tıpta Uzmanlık Sınavı'nda Türkiye 38.si olarak ilk tercihinde yer alan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Anabilim Dalı'nda eğitim almaya hak kazandı.
 4. Devlet hizmetinden ayrıldıktan sonra bir süre Medipol Üniversitesi Mega Hastaneler Kompleksi'nde çalıştı, ardından bugünkü görev yeri olan Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi bünyesine katıldı.
Ameliyat sürecimde ve sonrasındaki yardımları ilgisi için kendisine sonsuz teşekkür borçluyum. Daha önce ameliyat olduğum için burnumu kimse ameliyat etmek istememişti, fahiş fiyatlar çıkardılar. Şimdi burnum çok güzel oldu. Umur beyi kesinlikle tavsiye ederim ?????

E.G. ; 22

Yıllar önce kendisine ameliyat oldum. Şimdi artık beni hatırlamaz belki bile 🙂 Ama her yerde çok riskli bir ameliyat olduğu söylenmişti bana. O zamanlar cerrahpaşada asistandı doktor bey. Ameliyattan sonra kulağımın zarı tamir oldu ve bir daha da akmadı kulağım. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

M.C. ; 32

Dr. Umur Akıner, mesleki bilgi ve tecrübesiyle kısa sürede çözüm sağlayan biri. Pozitif enerjisiyle ve hastalarına güven veren, açıklayıcı üslubuyla mükemmel bir doktor. Tüm tedavi sürecimde yardımcı olan Umur bey ve ekibine, bu süreci kolay ve sağlıklı geçirmemi sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Doğru ve kaliteli bir tedavi için Umur bey en doğru seçim oldu benim için. Tekrar sayısız teşekkür ederim.

B.Ö. ; 28

Doktorumuzu devlet hastanesinde çalıştığı dönemde yakaladığımız için çok şanslıyız. Ne bir kanama ne de ağrı sızı olmadı ameliyatımdan sonra. Tamponların çıkarılmasından korkuyordum hiçbir şey hissetmedim bile. Bugün olsa yine kendisine ameliyat olurum güle oynaya girmiştik ameliyata

K.K. ; 44

Çok iyi doktor kesinlikle tavsiye ederim ameliyatımda dikişlerim alçılarım alınırken hiçbir şey hissetmedim üstelik morluk şişlik olmadı bile helal olsun diyorum.

A.Y. ; 26

Guatr bezimde nodül olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Doktor beyle tanışana kadar ameliyat olmaya cesaret edememiştim. Kontrollere gidip gelip ameliyat olmaktan kaçıyordum. Tanıştıktan sonra beni detaylı olarak bilgilendirdi ve ameliyattan kaçtığım için yanlış yaptığımı söyledi. Güven veriyor ve hemen işte ameliyat olmam gereken doktor bu dedim. O kadar hızlı gelişti ki her şey ameliyat olduğumu anlamadım bile. Allah ondan razı olsun.

A.L. ; 49

Op. Dr. Umur Akıner'in

Bilimsel Yayınları

SHOPPING CART