fbpx

Dr. Umur AKINER Kimdir?

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. Umur AKINER

2004 yılında Adana Fen Lisesi’ndeki eğitimini tamamlayarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne kaydoldu.

2010 yılı Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda Türkiye 38.si olarak ilk tercihinde yer alan Cerrahpaşa Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi bölümünde eğitim almaya hak kazandı.

Harvard Üniversitesi bünyesinde yer alan Massachusetts Eye and Ear Infirmary ve House Ear Clinic St. Vincent Hospital’de bulundu. Kulak burun boğaz hastalıkları ve cerrahisi pratiğinin yanında estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi üzerine çalışmalarını yoğun olarak sürdürmektedir.

HER ZAMAN

DOĞRU VE EMİN ADIMLARLA...

  1. Op. Dr. Umur Akıner 1987 yılında Denizli'de doğdu. Öğretmen bir ailenin çocuğu olarak küçük bir İç Anadolu şehri olan Aksaray, ardından Adana'da bulundu.
  2. 2004 yılında Adana Fen Lisesi'ndeki eğitimini tamamlayarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne kaydoldu.
  3. Cerrahpaşa'da geçirdiği 6 yıllık eğitimin ardından 2010 yılı Aralık ayında yapılan Tıpta Uzmanlık Sınavı'nda Türkiye 38.si olarak ilk tercihinde yer alan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Anabilim Dalı'nda eğitim almaya hak kazandı.
  4. Devlet hizmetinden ayrıldıktan sonra bir süre Medipol Üniversitesi Mega Hastaneler Kompleksi'nde çalıştı, ardından bugünkü görev yeri olan Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi bünyesine katıldı. Ameliyat sürecimde ve sonrasındaki yardımları ilgisi için kendisine sonsuz teşekkür borçluyum. Daha önce ameliyat olduğum için burnumu kimse ameliyat etmek istememişti, fahiş fiyatlar çıkardılar. Şimdi burnum çok güzel oldu. Umur beyi kesinlikle tavsiye ederim.
  5. Dr. Umur AKINER 2020 yılından bu yana kendi özel muayenehanesinde çalışmaktadır.

Op. Dr. Umur Akıner'in

Bilimsel Yayınları

BELGE VE SERTİFİKALAR…

Basın

Pembenar

Mynet

Habertürk

Op. Dr. Umur Akıner'in Bilimsel Yayınları

SHOPPING CART